Tanie loty a promocje

Każdy z nas lubi korzystać z różnych promocji. Idąc do sklepu zwracamy uwagę na to, który produkt jest w promocyjnej cenie – dotyczy to ofert w każdej dziedzinie życia. Tanie linie lotnicze także przedstawiają swoim klientom różne promocje. Wszystko to po to, aby przyciągnąć naszą uwagę.

Po co Tanim liniom lotniczym promocje?

Tanie linie lotnicze już z definicji są dużo tańsze od zwykłych linii lotniczych. Jednak i tu potrzebna jest reklama i uwaga konsumenta. Dlatego co chwila dostajemy nowe super promocje na lot do Londynu lub innego kraju w Europie i nie tylko, ponieważ możemy latać po całym świecie. Tanie linie dają nam takie same możliwości podróżowania co zwykłe linie lotnicze, ale za niższą cenę. Dlatego promocje w tanich liniach mogą okazać się atrakcyjniejsze dla nas. W związku z tym oferty promocyjne tanim liniom lotniczym dają więcej możliwości, i przede wszystkim mogą dać więcej klientów. Promocje to bardzo ważny element przy świadczeniu usług konsumentom. Każdy chce zaoszczędzić, a dzięki promocjom mamy taką możliwość. Jeśli są to promocje w tanich liniach lotniczych to ta oszczędność jest podwójna, ponieważ, korzystamy z tańszych linii lotniczych i jeszcze mamy oferty promocyjne.

Co oferują linie lotnicze?

Tanie linie lotnicze w swojej ofercie mają wiele różnych promocji. Każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wizz Air dla swoich klientów przygotował oferty łączone. Jeśli kupimy bilet i zarezerwujemy hotel poprzez Wizz Air, to nasza suma do zapłacenia będzie niższa, niż w przypadku, gdybyśmy oddzielnie rezerwowali bilety i hotel. W ten sposób możemy zorganizować fantastyczną wycieczkę taniej niż zwykle. Wyjazd służbowy także, bo promocja obejmuje wyloty nawet na 3 dni. Ryanair natomiast oferuje loty do Londynu już za 96 zł., a do Oslo za 75zł. To bardzo atrakcyjne ceny biletów, dlatego jest wielu chętnych na tego typu loty. Możemy spotkać się także z promocjami okazjonalnymi. Są to jednodniowe loty w obie strony na jakieś specjalne wydarzenie. Takim wydarzeniem, jest na przykład Jarmark Bożonarodzeniowy w Dortmund. Kolejną taką promocją są loty na terenie Polski w Boże Narodzenie i w Sylwestra. Jeśli zajdzie potrzeba możemy z Wrocławia do Warszawy polecieć na święta za 39zł. Ta cena zdecydowanie jest konkurencyjna dla cen przewoźników lądowych. W dodatku lot samolotem jest o wiele wygodniejszy od jazdy autobusem lub pociągiem. W związku z tym na pewno znajdzie się wielu chętnych na loty w Boże Narodzenie lub w Sylwestra.

Artykuł opracowany przy współpracy z portalem MojeLoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.