Urlop w kamperze. Drogo czy tanio?

Turystyka obecnie prężnie się rozwija, jednak szukamy odmiany od tradycyjnych form podróżowania. Dzisiaj wiele osób stawia na karawaning. To styl podróżowania, który niezwykle modny jest w Stanach Zjednoczonych, ale także we Francji czy chociażby w Niemczech. W Polsce także coraz więcej osób chce poczuć zew przygody i podróżować swobodnie, według własnych zasad.

Wycieczki objazdowe z przewodnikiem, zakwaterowanie w hotelach i ustalony plan podróży – to wszystko już nam się znudziło i dzisiaj szukamy dla siebie większych wrażeń i bardziej ekscytujących przygód. W związku z tym stawiamy na wynajem kamperów, dzięki czemu możemy rzeczywiście przeżyć coś nowego i niesamowitego. Taki pojazd zapewnia nam wolność, nie musimy martwić się terminami i rezerwacjami w hotelach. Oszczędzamy na noclegach i pożywieniu, gdyż spać i gotować możemy w swojej przyczepie. Wypożyczalnia kamperów zapewnia nam duży wybór pojazdów, nawet sześcioosobowych, więc z pewnością będziemy zadowoleni z takiej podróży w gronie rodziny czy przyjaciół. Warto wyruszyć na taką cudowną przygodę.

Wynajem kamperów to koszt, który uzależniony jest od wielkości pojazdu oraz standardu, najczęściej waha się od 200 do 600 złotych za dobę. Wiele zależy także od tego, czy wypożyczamy pojazd w sezonie czy poza nim oraz od czasu wynajmu. Czasami wypożyczalnia kamperów określa minimalny czas wynajmu, na przykład siedem dni, więc należy zapoznać się dokładnie z regulaminem. Do wyboru mamy także dodatkowe wyposażenie, jak chociażby nawigacja GPS, dzięki czemu możemy zapewnić sobie większy komfort w czasie podróży.

Dodatkowe opłaty, na jakie należy zwrócić uwagę, gdy stawiamy na wynajem camperów, to przede wszystkim opłata serwisowa (kilkaset złotych) oraz kaucja zwrotna (kilka tysięcy złotych). Mamy także przewidziany limit kilometrów, więc jeśli go przekroczymy, należy się liczyć z dodatkowymi opłatami. Podobnie jest w przypadku, gdy złamiemy inne punkty regulaminu, więc warto wszystko dokładnie sprawdzić.

Dzisiaj wynajem kamperów to dobra alternatywa dla osób, które chcą w ten sposób podróżować, a niekoniecznie chcą od razu inwestować kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych w kupno pojazdu. Warto poznać ofertę, jaką posiada wypożyczalnia kamperów PremiumCamper, a na pewno znajdziemy dla siebie taki kamper, który spełni nasze oczekiwania. Każdy, kto kocha przygody, będzie zadowolony z takiego sposobu podróżowania. W ten sposób można poczuć wolność, swobodę i w każdej chwili zmienić trasę podróży, ciesząc się swoim urlopem dokładnie w taki sposób, w jaki chcemy to robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.