Wczasy w siodle – idealne dla całej rodziny

Szukasz pomysłu na aktywne wakacje, które będą inne niż wszystkie? W takim przypadku kapitalnym pomysłem może być wybranie takiego miejsca, gdzie będzie można pojeździć na koniach. Kontakt ze zwierzętami i naturą pozwoli ci na wypoczynek jeszcze lepszy niż dotychczas!

Kontakt z końmi jest szczególnie pozytywny dla dzieci, ale również dla dorosłych – w ich towarzystwie można łatwo się zrelaksować, a także spędzić wyjątkowy czas na konnych wycieczkach, oglądając piękne okolice. Właśnie z tego powodu obiekty noclegowe oferujące dodatkową naukę jazdy konnej oraz dostęp do stadnin są tak popularne.

Z dala od zgiełku miasta, pośród zielonych lasów, można rozwijać i trenować swoje umiejętności jeździeckie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. To najlepszy pomysł na aktywność na świeżym powietrzu w nieco innym stylu niż zwykle. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania, ponieważ wszystkiego można nauczyć się na miejscu, dlatego taki wypoczynek może być jeszcze bardziej ekscytujący niż zwykle. Można połączyć go również z innymi aktywnościami – jazda na rowerze, nordic walking, spacery, dlatego to kapitalna propozycja dla całej rodziny.

Gdzie wybrać się na wczasy w siodle?

Dzisiaj w Polsce działa coraz więcej pensjonatów, willi oraz gospodarstw agroturystycznych, gdzie do dyspozycji są również stadniny oraz zajęcia dla początkujących miłośników koni. Wtedy można zapoznać się bliżej z tymi wyjątkowymi zwierzętami i spędzić satysfakcjonujący czas.

Taką ofertę dla swoich gości ma między innymi Dworek Stary Młyn (starymlynstrzeszyn.pl) znajdujący się w Strzeszynie niedaleko Drawskiego Parku Narodowego. Dostępna jest tutaj stadnina oraz hotel dla koni, dwa maneże do nauki jazdy oraz jazdy ujeżdżeniowej i skokowej oraz round pen dla najmniejszych jeźdźców. Stary Młyn oferuje możliwość nauki jazdy dla dorosłych i dzieci. Również organizuje przejażdżki po przepięknych okolicach oraz kilkudniowe rajdy gwiaździste.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć pod adresem: starymlynstrzeszyn.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.