Krynica Morska

Krynica Morska, to miejsce, które zna każdy fan nadmorskich wojaży. Położona nieco na uboczu, jest miejscem, które wielu turystom znane jest co najwyżej ze słyszenia. Szkoda. Krynica Morska jest miastem, w którym można wypoczywać.
Zaletą Krynicy Morskiej jest położenie, które jest bardzo charakterystyczne. Leży rzecz jasna przy morzu, turysta, który zdecyduje się na wypoczynek właśnie tam, ma pewność, że dostęp do plaży nie będzie żadnym problemem, jednak miasto, z drugiej strony leży przy zalewie.

Jakie są tego zalety?

Zatoka Vistula
Zatoka Vistula – Autor: myself (User:Piotrus) (Self-photographed) [GFDL lub CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0], undefined

Z jednej strony słońce, plaża, wypoczynek na rozgrzanym piasku, a z drugiej strony wypoczynek wciąż nad wodą, ale połączony ze spacerami na molo, przesiadywaniem w rozlicznych knajpkach czy korzystaniem z wielu atrakcji turystycznych. Takie rozwiązanie to wielka zaleta, dzięki której żaden turysta nie będzie się nudzić. Warto jeszcze dodać – Krynica Morska to miasto, nie miejscowość. Miasto co prawda niewielkie, ale ze wszystkimi zaletami tego słowa. Można wybrać się na zakupy, można bez problemu dotrzeć do banku, bankomatu czy na pocztę. Jednym słowem – można wypoczywać a jednocześnie żyć bez ograniczeń, związanych z brakiem dostępu do „zdobyczy cywilizacji”.

Krynica Morska
Autor: Aneta Leszkiewicz (Inetta) (Praca własna) [GFDL lub CC-BY-3.0], undefined

Na uwagę zasługuje także baza noclegowa. Noclegi nad morzem nie zawsze są łatwe do znalezienia. W tym mieście nie ma z tym problemu. Z powodzeniem można przyjechać nawet w ciemno i można mieć pewność, ze znajdziemy nocleg odpowiadając naszym potrzebom i możliwościom finansowym.

Podsumowując – warto skorzystać z takiej szansy i rozważyć wakacje w Krynicy Morskiej. To miasto można polecić każdemu, kto chce spędzić udane wakacje nad morzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.