Oferty biur podróży na podróż poślubną? – 3 ciekawe kierunki

Z pewnością podróż poślubna to jeden z istotniejszych wypadów w naszym życiu, warto zatem dobrze go zaplanować. Istnieje kilka sztandarowych, zawsze sprawdzających się kierunków. Podstawową zasadą, którą powinniśmy się kierować jest jednak nasze rzeczywiste zainteresowanie i styl podróżowania. Warto także zapoznać się z ofertami biur podróży, aby wyłapać interesujące i ciekawe kraje, stanowiące idealne tło dla pierwszej małżeńskiej eskapady.

1. Azja

2. Ameryka Południowa

3. Nowa Zelandia

Pewnego rodzaju klasyką są tropikalne wyspy i egzotyczne plaże, jeśli jednak szukamy czegoś nowego, warto prześledzić niestandardowe oferty. Uczyni to nasz wypad wyjątkowym i dodatkowo godnym zapamiętania.

Azja

Azja to kontynent, który stwarza szerokie możliwości dostosowywania aktywności do naszych preferencji. Nieustanną popularnością cieszą się Malezja czy Tajlandia, Polacy jednak coraz częściej interesują się mniej oczywistymi destynacjami. Jeszcze kilka lat temu mało kto podróżował do Wietnamu. Obecnie ten kraj kusi rajskimi plażami, pięknymi krajobrazami i smacznym jedzeniem. Nieustanną popularnością cieszy się także Turcja. To kraj bardzo szeroko reprezentowany w ofertach biur podróży. Dużym atutem jest fakt, że sprawdza się również jesienią, gdy nie ma dużego upału, ale nadal jest na tyle ciepło, by korzystać z uroków plażowania.

Ameryka Południowa

Oryginalny, choć nadal bezpieczny wybór dla osób poszukujących wypoczynku i ciekawych obiektów do zwiedzania. Podróż poślubna do Ameryki Południowej to szeroka gama możliwości. W Peru znajdziemy nie tylko upalne plaże, ale również góry i piękne trasy trekkingowe. Obok światowej klasy zabytków kusi oferta rejsów po Amazonce. Ten kraj jest więc idealną opcją dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Podobne walory ma Meksyk i Belize. To lazurowa woda i piaszczyste plaże, ale także tętniące życiem miasta, pyszne jedzenie i tajemnicza historia Majów. Jeśli mamy wystarczająco dużo czasu i determinacji, warto wybrać się na należącą do Belize wyspę Caye Caulker. To prawdziwa tropikalna enklawa.

Nowa Zelandia

Jeszcze kilka lat temu wyjazdy do Nowej Zelandii jawiły się jako wybór nadzwyczajnie oryginalny i ekscentryczny. Dzisiaj tak nie jest, choć kraj ten nadal stanowi domenę osób o większym budżecie. Nowa Zelandia to przede wszystkim niesamowita przyroda: tereny spacerowe, trekkingowe i prawdziwa gratka dla miłośników filmowego „Władcy Pierścieni”. Kraj przemierzać można samochodem, samolotem, ale z powodzeniem wykorzystać także ideę rowerowych eskapad.

 

Szukając idealnego miejsca na podróż poślubną, nie kierujmy się jednak chwilową modą, trendami czy presją znajomych. Ważne, aby kierunek wyjazdu w pełni odzwierciedlał nasze oczekiwania.

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.