Sycylijskie wakacje

Urlop to czas na regenerację i oderwanie od codzienności. Dobrze zaplanowane wczasy i dopięte na ostatni guzik formalności zagwarantują nam prawdziwy i pełnowartościowy odpoczynek, a wakacyjną beztroskę zapewnimy sobie wybierając sprawdzone miejsce noclegowe zgodne z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. Dwie najważniejsze sprawy, o których musimy zdecydować to: dokąd wyjeżdżamy i z czyją pomocą ów wyjazd zorganizujemy? Cel podróży niech wyznaczy nam serce – resztę pozostawmy rozsądkowi. Wybierzmy certyfikowanego podróżnika z tradycją i sporym doświadczeniem, a wakacje z pewnością będą udane.

Wakacje na trójkątnej wyspie

Sycylia to włoska wyspa oddzielona od kontynentu cieśniną morską Stretto di Messina, a o jej wybrzeża rozbijają się fale Morza Tyrreńskiego (od północy) i Morza Jońskiego (od południa). Nad wyspą góruje Etna – najwyższy aktywny wulkan w Europie, który można zdobyć pieszo lub korzystając z bezpiecznej kolejki. Śródziemnomorski klimat gwarantuje gorące i suche lato oraz łagodną i wilgotną zimę. Stolicą Sycylii jest Palermo – miasteczko różnorodne pod każdym względem. Mieszają się tu języki i kultury, a nad wszystkim czuwa św. Rozalia, patronka Sycylii. Wielu turystów przyciąga w tę część Włoch mafijna przeszłość. Legendarna silna mafia zdominowała wyspę po II wojnie światowej. Mimo iż władze wyspy rozprawiły się z mafiosami, a sama organizacja przestępcza została znacznie osłabiona – Sycylia wciąż jest raczej biednym regionem Włoch.

Z kim na Sycylię?

Edom.pl to międzynarodowy system rezerwacji i wynajmu domów oraz apartamentów. Nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z jakości obsługi, szczegółowo i rzetelnie opisanych ofert oraz bogatej i zróżnicowanej bazy noclegowej. Obsługa on-line jest prowadzona 24 godziny na dobę, a wyszukiwarka dostępna na stronie – szczegółowa i efektywna. Mamy możliwość przefiltrowania ofert pod kątem: rodzaju obiektu; dostępnego w pokoju, domu lub apartamencie wyposażenia; różnego rodzaju udogodnień oraz odległości od morza, jeziora, wyciągu, a także ceny, okresu na jaki chcemy wynająć obiekt oraz jego dostępności w interesującym nas terminie… To wszystko znacząco skraca czas, który musimy poświęcić na znalezienie naszego idealnego miejsca na wakacje.

Więc jeśli chcesz spędzić wakacje na Sycylii – sprawdź ofertę noclegów na www.edom.pl/noclegi/it/713/sycylia-wlochy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.